Początek przygody

Tu zaczyna się przygoda ze słowami, zdaniami, stylem, szykiem i interpunkcją. Będzie mało doskonale w tym zakresie, ale za to życiowo. Powstaje właśnie blog, nazwany fachowo „rodzajem strony internetowej składającej się z samodzielnych, specyficznych, różnorodnych, odrębnych, oraz uporządkowanych chronologicznie wpisów.”
Wpisy rzeczywiście będą samodzielne. Nie będą pisane przez copywriterów, ale ludzi, którzy mają coś do powiedzenia o miejscu w którym pracują- Ośrodku Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczym w Ustroniu.
Dlatego forma wpisów będzie specyficzna i różnorodna, ponieważ chcemy zachęcić do jej autorstwa indywidualne osoby. Nasz styl będzie się różnił, mam nadzieję, że punkty widzenia rzeczywistości też. Mamy zaistnieć w mediach społecznościowych, dzieląc się z Wami naszą wiedzą. Pisać chcemy o rzeczywistości, którą spotykamy w Ośrodku, o którym informacje widnieją na stronie www.niepelnosprawniustron.pl.
Nie spodziewajcie się relacji z wydarzeń, ale refleksji o spotkaniach ludzi. Jesteśmy w specyficznym miejscu, obciążonym stereotypowym społecznym postrzeganiem. Jesteśmy tu długo, wrośnięci w mechanizmy działania. Widzimy fenomen wzajemnych powiązań i wady tej maszyny. Chcemy pokazać Wam świat organizacji pozarządowej, której misją jest wspomaganie osób, które potrzebują tego by stać się samodzielnymi. Walczą z ograniczeniami, które stały się bez ich wiedzy i woli. Urodzili się z niepełnosprawnością. O spotkaniach z nią będzie ta pozornie luźna pisanina.
Na początku blogiem zajmę się JA. Jestem tu od zarządzania, więc daję impuls do działania. I ciekawa jestem, gdzie on nas zaprowadzi…

Skomentuj wpis

Upewnij się że podałeś wszystkie potrzebne dane (*). Kod HTML jest niedozwolony.